135. výroční valná hromada

10.01.2018 13:17

V sobotu 6. ledna se v prostorách hotelu Bonato v Bělovsi konala již 135. výroční valná hromada. Po uvítání vzácných hostů (přítomen byl poslanec MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA, místostarosta města Náchoda Ing. Jan Čtvrtečka, nebo Mjr. Bc. Pavel Čižmář, velitel stanice Náchod) následovalo schvalování rozpočtu a usnesení a čtení zpráv jednotlivých vedoucích a velitele jednotky. Jakmile byla tato důležitá část splněna, přistoupilo se k diskuzi a ocenění zasloužilých bratrů a sester hasičů.

K závěru si vzal slovo pan poslanec Bělobrádek, který zvažoval vstup mezi členy SDH Běloves společně se svým synem. Pochválil činnost hasičů a popřál jim do budoucna mnoho úspěchů. Zvláště mladým hasičům popřál mnoho zdaru v hasičském sportu.

Druhým řečníkem byl pan místostarosta Jan Čtvrtečka, který rovněž popřál sboru mnoho úspěchů v nadcházejícím roce a zavtipkoval nad několika akcemi, které se v loňském roce u sboru odehrály. Nezapomněl ocenit zásluhu na kulturním dění ve městě a všechny přítomné na závěr seznámil se stavebními aktivitami města Náchoda v roce 2018.

S přáním všeho dobrého vystoupili také další přítomní hosté: sestra Milada Řeháková (OSH) a bratr Jan Černý (starosta SDH Náchod). 

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena./ webmaster Richard Švanda/