SPORT

MH: 28.5.2016 - Okresní kolo hry Plamen

31.05.2016 21:35
Naši starší žáci se probojovali do okresního kola hry Plamen, kde změřili své dovednosti s ostatními týmy z našeho okresu. Nakonec si naše družstvo vybojovalo krásné 3.místo.   FOTO: mhnachod.rajce.idnes.cz/OK_Plamen_2016
>>

MUŽI: 14.5.2016 - Okrsková soutěž, Jizbice

31.05.2016 21:28
Náš sbor reprezentovali dvě družstva mužů. Soutěž probíhala dvou kolově, v prvním kole se soutěžilo podle cvičebního řádu a ve druhém kole se běhalo podle pravidel požárního sportu. Naše družstva si odvezla 4. a 5. místo.
>>

Východočeské stovky 2015

28.09.2015 08:38
Z našeho sboru se celkově v celém seriálu 5ti závodů Východočeských stovek vedlo v kategorii dorostenců Pavlovi Hofmanovi, který si vybojoval krásné 6.místo. V kategorii žen se na 9.místě umístila Barča Punarová a o něco lépe si vedla Klárka Zvoníčková, která se probojovala až na 2.místo. V...
>>

DOROST: Krajské kolo Dorostu

23.06.2015 20:56
V Sobotu 20.6. se konalo krajské kolo Dorostu v Týništi nad Orlincí. Náš dorostenec Patrik Kligl si zde vybojoval 1.místo a tím i postup na Mistrovství české republiky, které se bude konat 11. - 12.7 v Praze.
>>

MUŽI: Krajské kolo v požárním sportu

23.06.2015 20:54
V Sobotu 13.6. se uskutečnilo krajské kolo v požárním sportu, kde se našim mužům moc nedařilo a nakonec zkončili na 5.místě.
>>

DOROST/MUŽI: TFA Dubno

23.06.2015 20:51
V Pátek 12.6. se z řad našeho sboru zůčastnil Vladimír Gregorovič a Patrik Kligl soutěže v disciplínách TFA v Dubně u Příbramy, kde Patrik Kligl obsadil 5.místo s časem 2:10 a Vláďa krásné 10.místo s časem 2:13.
>>

DOROST/MUŽI: Okresní kolo v PS

23.06.2015 20:50
V Sobotu 6.6. se konalo okresní kolo v požárním spotru v Jaroměři. Naši muži obsadili krásné 1.místo a vybojovali si postup na krajské kolo do Lanškrouna. Za dorostence se na 3.místě umístil David Hejzlar, na 2.místě Patrik Kligl a na 1.místě Lukáš Kligl, který odmítl poskup na krajské kolo, tím...
>>

DOROST: Bezděkovské šedesátky

23.06.2015 20:48
V Sobotu 30.5. se konala soutěž v běhu na 60m s překážkami. Náš sbor tam reprezentoval Patrik Kligl v kategorii dorostu a umístil se na 1.místě.
>>

MH: Okresní kolo hry Plamen

23.06.2015 20:45
Naši mladí hasiči si vybojovali postup na okresní kolo hry Plamen, kde obě dvě kategorie (starší, mladší) vybojovali 8.místa.
>>

DOROST: Kvasinská stovka 2015

18.05.2015 21:41
V Sobotu 16.5. se naši dorostenci zůčastnili kvasinské stovky. V kategorii dorostenců skončil Pavel Hoffman na 5.místě, v kategorii žen Adéla Bláhová na 14.místě a v kategorii mužů Patrik Kligl obsadil krásné 2.místo, který se probojoval do finálkového pavouka, kterého vyhrál.